German Recipes

Android için Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.7 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma NetSummitApps
German Recipes uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek Alman' ların en leziz yemeklerinin tariflerini cihazınızda bulundurabilir ve dilediğiniz her an cihazınızdan uygulamayı açarak tarifle

German Recipes uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek Alman' ların en leziz yemeklerinin tariflerini cihazınızda bulundurabilir ve dilediğiniz her an cihazınızdan uygulamayı açarak tarifleri denemeye başlayabilirsiniz.

Uygulama siz kullanıcılarımıza Alman' ların en meşhur olan yemeklerini kendi evinize ve sofranıza taşıma imkanı verecek olan mükemmel bir uygulamadır. Siz de bu lezzetli yemekleri yapabilmek ve sevdiklerinize de ikram etmek istiyor iseniz bu uygulamaya mutlaka sahip olmalısınız. Hemen indir butonuna basabilir ve uygulamayı cihazınıza, cihazınız ve uygulama arasında hiç bir uyum sorunu yaşamadan kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

Uygulamada Alman' ların kendine has tarzları ile pişirilmiş olan tavuk, et, balık, deniz ürünleri ve sebze yemekleri bulunuyor. Hangisi damak tadınıza hitap ediyor ise seçip tarife bire bir uyarak bu lezzetleri sofranıza taşıyabilirsiniz. Çok severek kullanacağınız bu mükemmel uygulama tamamen ücretsizdir.

Daha Fazla Göster
German Recipes indir